CBweeD Estonia kuulub üle-Euroopalisesse kaupluste ketti CBweeD, mis sai alguse 2018. aastal Itaaliast, eesmärgiga pakkuda kõrgeima kvaliteediga ning kontrollitud THC sisaldusega kanepit ja kanepitooteid. Õnnestumisest annavad märku saadud tunnustused ja auhinnad rahvusvahelistelt näitustelt, samuti asjaolu, et CBweeD avab järjest uusi poode nii Itaalias kui mujal Euroopas.

Eestis olime üks esimesi kanepipoode, avasime poe juba 2019. aasta kevadel Tallinnas Sakala tänaval. Mõnda aega oli meil ka pood Pärnus, kuid seoses Covid viiruse levikuga kaasnenud üleüldise majandusliku madalseisuga olime sunnitud selle poe siiski sulgema. 2020. aasta oktoobris kolisime oma Tallinna poe uuele aadressile Raua 1, kus asume ka täna.

Meie soov on leida klientide muredele just neile sobivad individuaalsed lahendused. Väikese poena sõltub meie hea käekäik iga üksiku kliendi rahulolust. Teeme endast kõik oleneva, et meie külalised võiksid öelda häid sõnu nii meie toodete kui ka teeninduse kvaliteedi kohta.

Kui vajad rohkem infot meie toodete kohta või tunned huvi, kas CBD või kanepitooted võiksid olla just Sinu jaoks, siis tule meile külla või kirjuta meile

– kodulehe chatbot-i kaudu (avalehe paremas alanurgas)

– Facebook: facebook.com/cbweedestonia/

– e-maililt info@cbweedshopestonia.ee

 

Kiirelt saab teavet ka poe lahtiolekuaegadel (iga päev 11-19) telefonilt +37256717420.